HK Ahşap Kompozit

HK ahşap kompozit ve  ARLINE markası, KOMPOZİT AHŞAP ÜRÜNLER’in tamamını üretmek ve pazarlamak üzerine tasarlanmıştır. Kompozit malzemeden üretilen ahşap ürünler, belirli alanlarda maksimum fayda sağlayan, homojen ve kendine özgü formülasyonu ile kalitenin birinci planda tutulduğu ürünler olması vesilesiyle son derece önem arz etmektedirler.

Müşterilerine doğru, dürüst ve kaliteli ürün sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile, ihtiyaçlara uygun kaliteli ürünleri en uygun fiyata satmayı hedefleyen HK AHŞAP KOMPOZİT; ARLINE ve SUNDECK markaları ile üretim-satış ilkelerini en yüksek düzeye çıkarmaya devam etmektedir.

Ahşap Kompozit

Misyon ve Vizyon

Gelişim sürecinin her aşamasında geleneksel ticaret, hak ve adalet ilkelerine uygun bir işleyişle çalışmayı, iş dünyasındaki misyonu olarak belirlemiştir.
Bu misyon doğrultusunda gelişim ve değişim kavramlarına özel bir önem atfetmiştir.
Dolayısıyla müşteri mutluluğu için uygun fiyat, yüksek kalite, zamanında teslim gibi, ticari hayatın ana noktalarını; günün koşullarına, değişen teknolojiye adapte ederek ilerlemeyi hedefler.

Ahşap Kompozit

Faaliyetler

Arline Kompozit hızla büyüyen yapısı ile bugün, Ahşap Kompozir Zemin kaplamaları, Pergola & Kamelya ve dış cephe kaplaması üreten bir sanayi kuruluşudur.

Çağdaş, yenilikçi ve farklı beğenilere yanıt verebilecek ürün çeşitleri hazırlayan Arline Kompozit, üretim kalitesine paralel, gününde teslimat ve istikrarlı fiyat politikası ile müşterilerinde yarattığı güvenle birlikte gerek yurt içi gerekse yurt dışı müşterilerinin sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Türkiye’de Sadece Arline Kompozit tarafından Konsorejen etkisi olmayan HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) plastikten üretim yapan Arline Kompozit Hem geri dönüşüm, hemde geri dönüştürülebilir bir malzeme üreterek, Doğaya, çevreye ve insanlığa saygılı olmanın bilincindedir.

Hakkımızda

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?